Ota yhteyttä

Katja Jaskari

katja.jaskari@asuntofocus.com
040 167 9536
Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV,  ins.

Lue minusta lisää

Jenni Timonen-Högli

jenni.timonen-hogli@asuntofocus.com
040 363 6720
Kiinteistönvälittäjjä LKV, LVV Oulu-Pudasjärvi-Koillismaa

Lue minusta lisää

Riitta Talviaho

riitta.talviaho@asuntofocus.com
040 585 0740
Myyntineuvottelija, Rovaniemi

Lue minusta lisää

Annukka Jaskari

annukka.jaskari@asuntofocus.com
040 742 9712
Myyntineuvottelija

Lue minusta lisää

Kari Simppula

kari.simppula@asuntofocus.com
040 362 0994
Kiinteistönvälittäjä LKV, Julkinen kaupanvahvistaja

Lue minusta lisää

Merja Hämäläinen

merja.hamalainen@asuntofocus.com
045 698 4437
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAt

Lue minusta lisää

Aila Koljonen

aila.koljonen@asuntofocus.com
044 974 0309
Myyntineuvottelija

Lue minusta lisää

Yhteistyökumppanit

Marjo Aspegren

sisustusmarjo@gmail.com
040 313 3220
Sisustaja Sisustussuunnittelu Marjo Aspegren

Lue minusta lisää

Sari Kangas

sari@mielikuvia.fi
045 610 0437
Valokuvaaja Valokuvaus-ja mainospalvelu Mielikuvia

Lue minusta lisää